Гаряча лінія +380 67 00 03 103
Email info@vl.org.ua

Практика сімейної медицини

Практика сімейної медицини

Специфіка роботи сімейного лікаря обумовлена тим, що, володіючи, крім терапевтичної освіти, знаннями вузьких медичних спеціальностей, лікар здатний поставити діагноз досить швидко. До того ж, спостерігаючи постійно сім'ю, лікар знає й сімейний анамнез, що дозволяє мінімізувати час обстеження та зафіксувати хворобу на самих ранніх стадіях її розвитку.

 
 
 
 
Педіатрія

Педіатрія

Педіатр займається фізичним, психічним і емоційним благополуччям дитини від народження до статевого дозрівання, тобто стикається зі структурами тіла, які постійно розвиваються і змінюються. Діяльність зосереджена на фундаментальних аспектах здорового росту дитини, таких як навчання правильній поведінці для здорового розвитку, профілактика

 
 
Лікувально-профілактичні послуги

Лікувально-профілактичні послуги

Профілактичні заходи спрямовані на запобігання розвитку захворювань, на відміну від лікування хвороб. Подібно до того, як здоров'я охоплює різні фізичні і психічні стани, так і на хворобу та непрацездатність впливають фактори навколишнього середовища, генетична схильність, збудники захворювань і спосіб життя. Здоров'я, хвороба і непрацездатність - це

 
 
Реабілітаційна медицина

Реабілітаційна медицина

На відміну від лікування, реабілітація проводиться під час відсутності гострої фази патологічного процесу в організмі. Це комплекс медичних, педагогічних, психологічних та інших видів заходів, спрямованих на максимально можливе відновлення або компенсацію порушених або повністю втрачених, в результаті хвороби або травми, нормальних

 
 
Діагностика (УЗД, КТ, МРТ)

Діагностика (УЗД, КТ, МРТ)

Задля діагностики захворювань та загального здоров’я тіла використовуються методи: Ультразвукове дослідження (УЗД) - візуалізацію на основі використання високочастотних звукових хвиль для отримання поперечних зображень тіла. Комп'ютерна томографія (КТ) -  отримання пошарових зображень задля отримання об’ємної проєкції тіла на базі рентгенографії.

Кардіореспіраторний напрямок

Кардіореспіраторний напрямок

Кардіореспіраторний напрямок у медицині зосереджений на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань, пов'язаних з серцем та дихальною системою. Цей напрямок має велике значення, оскільки захворювання ...

БЕЗКОШТОВНА консультаційна підтримка
Телефон мережі

Мережа «Я ВАШ ЛІКАР» повідомляє про відкриття реабілітаційного центру в місті Переяслав!

 відкриття реабілітаційного центруЦе один із проєктів мережі медичних центрів “Я Ваш Лікар”, що налічує вже 11 успішно працюючих амбулаторій.
Наш центр - це місце, де ви зможете отримати комплексну послугу відновлення після травм, різних видів операцій, захворювань з тяжким перебігом, після психоемоційних перевантажень. Наші послуги також оцінять люди з проблемами зі спиною, поставою, постійними головними болями, грижами тощо.
Наш спектр послуг налічує реабілітаційне обстеження, відновлення функцій організму, різновиди масажу, мануальна терапія, ерготерапія, фізіотерапевтичні процедури, кінезотерапія, лікування психологічних розладів, лікування гострого та хронічного болю тощо.

Ми зібрали команду справжніх лікарів-професіоналів, за послугами яких ви точно захочете повернутися лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар-невропатолог, лікар-кардіолог, лікар-уролог, лікар-хірург, лікар ортопед-травматолог, дитячий психолог, спеціаліст з лікувального масажу.

Наш центр фізичної та реабілітаційної медицини знаходиться у місті Переяслав.

Номер телефону для попереднього запису: +38 067 644 03 03 

ЯК ОБРАТИ ЛІКАРЯ?

 • Крок 1

  Оберіть зручну для Вас амбулаторію або лікаря, з яким хочете заключити декларацію
  Призначте час зустрічі з лікарем за телефоном амбулаторії або за загальним номером.: 067 00 03 103

 • Крок 2

  Візьміть на прийом паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
  Для дітей до 14 років для заключення декларації потрібно свідоцтво про народження.

 • Крок 3

  Під час першого прийому Ваші данні будуть внесені в електрону базу даних. Після цього Ви отримаєте SMS з кодом-підтвердженням. Передайте його фахівцю.
  Перевірте дані в паперовій декларації та підпишіть її в двох екземплярах. Один залишається в лікарні, інший – для у Вас.

 • Вітаємо, Ви обрали свого лікаря. Тепер про Вас піклуються фахівці мережі «Я Ваш лікар»!
  За всіма питаннями щодо профілактики та лікування звертайтеся за телефоном до Вашої амбулаторії. або за загальним тел.: 067 00 03 103

Я Ваш лікар

Demo