Гаряча лінія +380 67 00 03 103
Email info@vl.org.ua

Педіатр

Педіатр

Від народження й до 18 років за фізичним та психічним розвитком дітей слідкує педіатр. Цей лікар спеціалізується на діагностиці та лікування широкого спектра захворювань, а також консультує батьків щодо особливостей вікових змін у діток. Консультації педіатра потрібні як за планом, так й позапланово.
Регулярно навідуватись до лікаря потрібно всім дітям, навіть за відсутності скарг на стан здоров’я. Спостереження за розвитком малюків до року, щорічні профілактичні огляди до повноліття, щеплення згідно з календарем вакцинації дитини – все це важлива складова профілактики захворювань.
У разі появи неприємних симптомів, дитину обов’язково має оглянути лікар-педіатр. Першими ознаками хвороби можуть бути: скарги на біль чи висипання, підвищена температура та нежить, різка зміна ваги й поганий апетит, а також поганий сон, складність дихання та слабкість. Візит до лікаря в такому випадку допоможе вчасно встановити діагноз та назначити лікування задля швидкого одужання дитини.
Хороший медик керується сучасними протоколами лікування дитячих захворювань. Процедури та медикаменти підбираються лише після комплексної діагностики та чітко встановленого діагнозу. Під час вибору педіатра, який слідкуватиме за здоров’ям Вашої дитини, обов’язково звертайте увагу стаж, рівень освіти та регулярність підвищення кваліфікації лікарем.