Сімейний лікар - той, кого пацієнт бачить першим, коли звертається за медичною допомогою. Цей лікар спостерігає за здоров'ям пацієнта, ставить діагнози та лікує найпоширеніші хвороби.
Основне завдання терапевта - скласти скарги пацієнта з результатами огляду, аналізів та інших обстежень для встановлення точного діагнозу і призначення адекватного лікування. Широкий профіль терапевта дозволяє йому припустити можливий діагноз і направити людину до профільного фахівця. Безпосередньо терапевт займається лікуванням захворювань внутрішніх органів, які не потребують хірургічного втручання. Також терапевт зобов'язаний консультувати пацієнтів про можливі ускладнення захворювань і давати рекомендації по їх запобіганню.
Педіатр займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей всіх вікових груп. Дитячий організм схильний до специфічних хвороб, які можуть виникнути тільки в дитини, а педіатр знає особливість їх протікання і лікування. У ранньому віці системи органів до кінця не сформовані, захисні механізми ослаблені, і організм легко піддається впливу зовнішніх факторів.
Кардіолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань серцево-судинної системи. Під час першого прийому лікар позначає попередній діагноз і визначає обсяг необхідної додаткової діагностики, а також призначає препарати для стабілізації стану до отримання результатів обстеження.
Лікар невролог - це фахівець, який здійснює діагностику, лікування і профілактику захворювань центральної та периферичної нервової системи. Невролог займається лікуванням неврологічних розладів різного походження: травматичних, дистрофічних, запальних, генетично обумовлених. Тільки своєчасне звернення за медичною допомогою при неврологічних патологіях дозволить вилікувати хворобу, уникнути ускладнень, поліпшити якість життя хворого.
Травматолог-ортопед займається виявленням, лікуванням і корекцією вроджених аномалій розвитку, а також патологій, придбаних в результаті захворювань або травм кістково-м'язової системи. У сферу професійних інтересів лікаря травматолога-ортопеда входить широкий спектр патологій опорно-рухового апарату, включаючи травматичне ушкодження кісток скелета, суглобів, зв'язок, сухожиль: переломи, вивихи, розтягнення.
Гінеколог проводить планування, діагностику та ведення вагітності з використанням сучасного обладнання та ефективними методиками спостереження жінки до пологів.
Гінекологія включає велике коло проблем, які пов'язані з жіночим здоров'ям: запалення та статеві інфекції, пухлини, кісти матки і яєчників, злоякісні новоутворення, порушення менструальної функції, хвороби клімактеричного періоду, питання контрацепції та особистої гігієни.
Отоларинголог (ЛОР) спеціалізується на лікуванні та діагностиці горла, вуха і носа. Гострі запалення (риніти, отити, ангіни, ларингіти) частіше за інших знижують працездатність активних людей і, як правило, відкладений візит до фахівця або самолікування за допомогою інтернету сприяє цьому. Найчастіше гострі захворювання без належного лікування загрожують нам ускладненнями або переходом в хронічну стадію.
Уролог займається діагностикою та лікуванням захворювань органів сечовидільної системи. Традиційно, за консультацією уролога чоловіки звертаються приблизно у 2 рази частіше, ніж жінки. Це не зовсім вірна практика. Тільки вузька спеціалізація урології - андрологія, вивчає чоловічу статеву систему. А багато жінок, що страждають урологічними захворюваннями, не звертаються до лікаря.
Своєчасне звернення до хорошого лікаря-хірурга, точна діагностика і кваліфіковане лікування в медичному центрі допоможуть уникнути можливих ускладнень.
Досвід і кваліфікація наших лікарів, які застосовують сучасні методи хірургічного лікування, дозволяють зробити оперативне лікування менш травматичним, уникнути крововтрат й знизити ймовірність розвитку післяопераційних ускладнень, а також істотно скоротити період реабілітації та терміни перебування пацієнта в стаціонарі
Гастроентеролог - це лікар, в професійну діяльність якого входить профілактика, діагностика, лікування та реабілітація хворих з патологією шлунково-кишкового тракту, а також органів, що беруть участь в процесах травлення: печінки, жовчовивідної системи, підшлункової залози.
Перші ознаки ураження шлунково-кишкового тракту часто залишаються непоміченими, і захворювання виявляються вже на пізніх стадіях. Щоб уникнути серйозних ускладнень, слід при перших симптомах, які свідчать про проблеми в системі травлення, звертатися до лікаря-гастроентеролога.
Психолог – ваш помічник, завдання якого полягає в тому, щоб допомогти подолати ті чи інші психологічні проблеми, зорієнтуватися у важкій життєвій ситуації та знайти можливі шляхи виходу з неї.
Наші психологи професійно займаються такими поширеними психологічними проблемами як труднощі в сім'ї, невдачі в особистому житті, низька самооцінка, стреси й депресія, тривожності та фобії, кризові стани та апатія.
Лікар-офтальмолог спеціалізується на лікуванні патологій, пов'язаних з органами зору і допоміжних придатків ока (повіки, слізні органи, окорухові м'язи). Консультація окуліста входить в обов'язкову частину медогляду, який періодично проходять представники деяких професій: водії, льотчики, поліціянти, лікарі, вчителі та тощо.
Головне завдання реабілітолога - допомогти людині максимально повно відновитися та повернутися до повноцінного життя.
Лікар-реабілітолог займається відновним лікуванням пацієнтів, які втратили можливість виконувати ті чи інші функції в результаті травм, перенесених захворювань або операцій. До лікаря-реабілітолога звертаються також пацієнти для складання лікувально-профілактичних програм при болях в спині, проблеми з підвищеною вагою тощо.
Масажист за допомогою масажу впливає на судини та м'язи, потові та сальні залози, впливає на стан центральної нервової системи. При цьому відбувається очищення епідермісу, поліпшення секреторної функції залоз і очищення вивідних отворів від секретів.
Суб'єктивні відчуття під час проведення масажу, а також після нього при правильному виборі прийомів і методик їх застосування виражаються в появі тепла, поліпшення самопочуття і підвищення загального тонусу.