Гаряча лінія +380 67 00 03 103
Email info@vl.org.ua

Сімейний лікар

Сімейний лікар

Сімейний лікар піклується про здоров’я всієї родини. Завдяки багатопрофільній підготовці медик має достатньо компетенцій для діагностики та лікування пацієнтів різного віку та статі. А глибоке знання анамнезу всіх членів родини дозволяє максимально точно оцінювати ризики для здоров’я пацієнта.
Лікар сімейної практики відповідає за діагностику та лікування гострих та хронічних захворювань, а також проводить регулярні профілактичні обстеження й консультації щодо здорового способу життя. Це допомагає запобігти проблем зі здоров’ям ще до їх розвитку. Крім того, сімейні лікарі підтримують зв’язок з вузькопрофільними спеціалістами, до яких за потреби відправляють пацієнтів на дообстеження чи лікування.
В обов’язки сімейного лікаря також входить проведення лабораторних досліджень, призначення лікарських засобів, оформлення довідок, форм і листків непрацездатності відповідно до законодавства, а також направлення на медико-соціальну експертизу чи реабілітацію.
Підсумовуючи, лікар загальної практики відповідає за обстеження та лікування всіх членів родини. Сімейний лікар не може замінити всіх лікарів, однак звертаючись до нього за допомогою Ви можете розраховувати знання в різних медичних галузях та точність отриманого висновку й лікування.